Australské esence

Australské květové esence se používají při psychických a fyzických obtížích. Postupně odstraňují příčinu problému. Využívají léčivou sílu jedinečné australské přírody, která dodává radost, harmonii a rovnováhu do každodenního života. Esence jsou vhodné pro dospělé, děti i zvířata.

Esence objevené Ianem Whitem pro témata 21. století, jako jsou např. sexualita, komunikace a spiritualita.

Austrálie je země s poměrně malým znečištěním, čistou energií, jelikož zde nebylo tolik válek, zranění a utrpení jako jinde, což zvyšuje jejich sílu. Je to země s největším množstvím kvetoucích rostlin a takových, které jinde nerostou jako např. mulla mulla – osvědčila se zejména proti elektromagnetickému a slunečnímu záření, vytváří ochranu a eliminuje poškození organismu. Existují tedy esence, které Bachovy prostě nemají a jsou tak schopny řešit i jiné potíže.

Výhodou těchto esencí je skutečnost, že se mohou kombinovat s jakýmikoliv léčebnými metodami a prostředky.

Dnes jsou tyto esence používány v rodinách, v nemocnicích, pracují s nimi terapeuti i lékaři nejen v Austrálii, ale také ve Švýcarsku, Německu, Rakousku, Holansku, Anglii, Jižní Americe i u nás.

Lze užívat:

Cena:

Cena tinktury esencí připravena na míru: 750 Kč  (Konzultace 30-50 min., čas řídíte vy, včetně lahvičky s namíchanými esencemi)

Esence lze objednat a zaslat poštou, v tomto případě se cena počítá + balné a poštovné 90 Kč.

CHCI OBJEDNAT