Mastermind program

Mastermind program pro ženy

Podnikáte v tom, co vás baví, ale kromě nadšení vás provází množství výzev? Zviditelnit se, komunikovat způsobem, kterému budou vaši klienti rozumět, stanovit si priority mezi mnoha vašimi skvělými nápady, nacházet řešení, když se objeví překážky, boj s prokrastinací, nastavit si fungující systém práce a vydělávat dostatek peněz.

My, ženy, potřebujeme během své cesty vpřed sdílet své cíle, kterých chceme dosáhnot i mluvit o úskalích, které potřebujeme překonávat, abychom ze svých aktivit měly radost, dobré výsledky i zasloužený výdělek.

Podnikatelé po celém světě se za tímto účelem pravidelně setkávají v takzvaných mastermind skupinách. Díky takovéto spolupráci dělají pokroky mnohem rychleji a snadněji, než kdyby na to byli sami.

 

V Mastermind programu získáte

Angažovanost - udržíte si pozornost na pracovní cíle, které jsou pro vás důležité a budete podporovány podnikat kroky k jejich naplnění.

Názory - získáte pohled členek na vaše plánované aktivity, což vám pomůže při rozhodování.

Brainstorming - pokud si nebudete jisté následujícími kroky, ve skupině najdete zkušenosti ostatních členek a nové nápady.

Výsledky - jelikož si díky skupině udržíte pozornost na kroky k vašim cílům, dosáhnete viditelné výsledky v kratším čase.

Sdílení - ve skupině najdete přítelkyně, kterým se můžete s radostí pochlubit se svými úspěchy a v náročnějších obdobích nebudete na své rozhodnutí samy, protože zde najdete oporu.

Radost z pomoci jiným - získáte inspiraci pro sebe, ale zároveň i dobrý pocit z toho, že i vaše vlastní názory mohou být nápomocné ostatním členkám skupiny.

Sebedůvěru- díky vašemu aktivnímu přístupu se vaše sebevědomí upevní.

Prospěšné uvažování - pomocí koučovacího přístupu, který budu během setkání uplatňovat, se naučíte klást si užitečné otázky, které vás nasměrují od problémů k řešením.

Networking - rozšíříte si síť známých a příležitosti pro spolupráci a po skončení Programu se můžete nadále setkávat a podporovat ve svých cílech.

 

Jak bude mastermind program probíhat?

Mastermind program trvá 3 měsíce, během kterých se budeme setkávat každý druhý týden.

Čeká vás:

Individuální koučovací rozhovor na začátku Programu, ve kterém si lépe ujasníte své prioritní cíle na příští tři měsíce.

6 skupinových setkání (6x2 hodiny), během kterých získáte inspirace, tipy i zpětnou vazbu na otázku, kterou si pro členky připravíte a navrhnete si aktivity směrovány k vašim cílům, které se rozhodnete do příštího setkání udělat.

Tématické diskuse zaměřené na důležité oblasti úspěšného pokroku.

Podporu v uzavřené skupině na Facebooku, díky které získáte možnost řešit své otázky hned a nečekat až do příštího setkání.

1 individuální koučovací rozhovor během trvání Mastermind programu, který vám pomůže posunout se vpřed v aktuální situaci, kterou se budete zabývat.

Atmosféra skupiny bude pro vás příjemným hnacím motorem i laskavým dozorem, abyste svůj sen neodkládali, ale postupně vytvářeli.

 

SETKÁNÍ probíhají osobně v Praze

pro max. 5 žen

3 měsíční program stojí 6 500,- Kč

časová investice: 6 společných setkání trvající 2 hodiny v dvoutýdenních intervalech - věnované vašim aktuálním tématům + čas potřebný na aktivity, které budete realizovat mezi setkáními.

 

MOMENTÁLNĚ NEJSOU VYPSÁNY NOVÉ TERMÍNY
Pokud máte předběžný zájem, prosím napište mi. Děkuji:)