O mně

Jmenuji se Kateřina Kroupová a jsem profesionální certifikovaná koučka dodržující standardy ICF – Mezinárodní federace koučů.

Vzdělání v tomto oboru jsem získala v Koučink Centrum, s.r.o. akreditovaném u MŠMT ČR a International Coach Federation (ICF) – Mezinárodní federace koučů.

Jsem frekventantkou komplexního čtyřletého psychoterapeutického výcviku ve strategické a systemické kooperační a komunikační psychoterapii a hypnoterapii aneb od Miltona H. Ericksona k systemickým na řešení a kooperaci zaměřeným přístupům.

Absolvovala jsem výcvik v krizové intervenci tváří v tvář (Remedium), Mindfulness (8týdenní program), Autogenní trénink, Relaxační techniky, Práce s tělem v psychoterapii, Práce s imaginací, symboly a tělesným prožíváním v poradenském procesu.

Mezinárodní certifikované vzdělávání BIEP pro práci s Bachovými květovými esencemi level I.,II. Moji práci s Bachovými esencemi také ovlivnil intenzivní kurz „Bachovy esence z psychologického hlediska“. Dále mezinárodní certifikované vzdělávání ABFE pro práci s Australskými květovými esencemi level I.,II. Esence míchám na míru pro každého klienta dle jeho momentální potřeby. Esence jsou vhodné pro dospělé, děti i zvířata.

Studuji na Instititu aromaterapie.

Magisterské studium jsem ukončila na Univerzitě Jana Amose Komenského v Praze – fakulta Mediální a sociální komunikace.

Studiu psychologie jsem se věnovala během svého pětiletého pobytu v Jižní Americe (Universidad Mayor de San Simón – Cochabamba, Bolívie), kde jsem měla rovněž možnost blíže se seznámit s životem a jednáním lidí odlišných kultur a zvyklostí.

Takto nabyté vědomosti a zkušenosti dále rozvíjím současnou činností a jako dobrovolník se zúčastňuji i veřejných akcí, při kterých je veřejnosti tímto způsobem dána příležitost se seznámit s koučinkem jako takovým.

Jsem členem Registru koučů.
Dodržuji Etický kodex kouče.